15 трав. 2019

.
8 трав. 2019

День пам'яті в примирення

"Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими" У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 до Дня пам'яті та примирення відбулися такі заходи: -майстер-клас з виготовлення символів "Мак пам'яті"; -участь у Віче до Дня пам'яті та примирення; - тематичні години спілкування та бесіди "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо"; - флешмоб "Мирне небо - щасливе дитинство".
7 трав. 2019

МІЙ РОДОВІД

Уже вчетверте Сокальська Мала академія наук учнівської молоді проводить районний конкурс «Мій родовід», започаткований з ініціативи РО «Союзу українок» (голова РО Ірина Мандрик)та у співпраці з благодійним фондом «Майбутнє України. Сокальщина» (Юлій Лукомський).Конкурс науково-дослідницьких робіт проводиться з метою збереження сімейних традицій, дослідження родинної спадщини, формування національних та родинних цінностей та навиків науково-дослідної роботи у старшокласників. Проведення конкурсу «Мій родовід» Відповідно до положення учасниками є учні 9-11 класів загальноосвітніх та позашкільних закладів Сокальського району. Конкурс проводиться за номінаціями: «Родовід моєї сім’ї»;«Реліквії моєї сім’ї»; «Ордени та медалі моєї родини»; «Сімейні династії»; «Традиції моєї сім’ї» та проходить у три етапи. Цьогорічу конкурсібрали участь: Славич Марта, Підгайна Лідія- Марія, Груй Мар’яна - учениці Забузької ЗШ, Бовш Діана – учениця Сокальської ЗШ №5, Новачук Христина – учениця Сокальського ліцею №3, Сологуб Діана – учениця Жвирківської ЗШ, Мачевська Христина,АндрущакМарта–учні Сокальського ліцею №1 ім. Олега Романіва та Кулачинська Софія – учениця Острівського НВК. На І (заочному) етапі роботи були оцінені членамижурі. Нещодавно відбувся ІІ (очний) етап конкурсу, на якому учасники презентували дослідження свого родоводу. Нагородження переможців та учасників – 17 травня 2019р.
6 трав. 2019

Патріотичне виховання молоді

Патріотичне виховання молоді. На Сокальщині проходить другий день навчально - польових зборів учнів 11х класів які завершують вивчення предмету "Захист Вітчизни". 07.05.19р. на полігоні Кінологічного центру в м. Великі Мости проходили навчальні стрільби з автомата Калашникова. Учасники зборів мали можливість спробувати розібрати та зібрати автомат, а також випробувати себе в стрільбі з автомата по мішені. Захід був організований Сокальським військовим комісаріатом.
3 трав. 2019

«Христос Воскрес!»

3 травня учні 2 класу разом із класним керівником Г.В.Свистун радо вітали гостей в актовому залі школи на «Світлому святі Великодня». Натхненно дзвеніли дитячі голоси про Великдень, писанку. Діти ознайомили зі звичаями та обрядами, залюбки грали в традиційні великодні ігри. Свято мало піднесений настрій та чудову атмосферу. Шануймо та відновлюймо звичаї та обряди наших предків, щоб з чистим серцем на привітання «Христос Воскрес!» щиро та гордо могли відповісти:«Воістину Воскрес!»
3 трав. 2019

Вітаємо!!!

.
25 квіт. 2019

"Моя писанка - найкраща"

На завершення Тижня трудового навчання у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. № 5 розпочинаємо флешмоб-челендж "Моя писанка - найкраща".
24 квіт. 2019

"Еко - іграшки своїми руками"

Учні 5 та 6 класів Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. № 5 (вч. Курило Н. С) презентували свої вироби на виставці "Еко - іграшки своїми руками".
23 квіт. 2019

Профорієнтаційна робота

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 працівник Державного Вищого Навчального Закладу "Нововолинський електромеханічний коледж" Олексюк В. А. провів профорієнтаційну бесіду для учнів 11 класу.
23 квіт. 2019

"Книги-помічники умілих ручок"

Виставка "Книги-помічники умілих ручок" нагадала учням Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5, що саме друковані видання є невід'ємним джерелом цікавих ідей для наших виробів на уроках трудового навчання.