22 січ. 2020

10 січ. 2020

Увага! Оголошується набір учнів у 1 клас 2020-2021 н.р.

.

"Ніч перед Різдвом"

Театралізоване дійство "Ніч перед Різдвом" у виконанні учнів 7 класу відбулось у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5. Школярі майстерно відтворили колорит українських творів. Хлопці та дівчата колядували, веселили своєю грою усіх глядачів.

Увага!

"СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!" Напередодні Нового року у Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 пройшло новорічне свято. Саме з цього часу ми всі починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни та, затамувавши подих, загадуємо бажання. В цей день у всіх учнів та вчителів був передсвятковий настрій. Учні разом з класними керівниками підготували феєричну програму з новорічними сюжетами, піснями, запальними танцями, інсценізаціями. Дякуємо нашим юним талантам за щирі та позитивні емоції!

«Чари Різдвяної ночі»

Сьогодні до нас завітала прекрасна жінка, чудова авторка, журналіст та культуролог Леся Рупняк із своєю книгою «Чари Різдвяної ночі». В основі повісті - розповіді різних людей, мешканців Львівської та інших областей України – про давні традиції святкування Різдва в їхніх родинах та власні спогади авторки. Її герої, життя яких сповнене веселих пригод, допомагають нам не тільки глибше пізнати українські звичаї й традиції, пов’язані з циклом різдвяно-новорічної обрядовості, а й проаналізувати першопричини їх виникнення та символіку. Окремими розділами подано вертепні драми, записані із збереженням мови регіону, а також традиційні різдвяні страви. Книга розрахована на широке коло читачів різного віку. А всі бажаючі зможуть взяти книгу в наших бібліотеках. Дякуємо пані Лесі за теплу зустріч, нову та цікаву для нас інформацію, приємні емоції та враження! Чекаємо Вас на Сокальщині з новими книгами!

Вітаємо!!!

20.12.2019 р. команда 11 класу "Стоніки" Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 посіла 2 місце, а команда 10 класу "НУ ШО" 4 місце в інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?". Вітаємо переможців !

Весела екскурсія

Учні 7-8 класів Белзької ОЗЗСО І-ІІІ ст. були гостями шкільного кабінету - музею " Скарбничка"... Діти слухали історію створення музею і розповіді про найцінніші експонати.
20 груд. 2019

Тренувальна евакуація

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 відбулася тренувальна евакуація на випадок умовної ситуації "Пожежа". Учні, вчителі та працівники школи організовано залишили приміщення та мали можливість спостерігати за вправними діями працівників Сокальської пожежної частини. Захід проводився під керівництвом головного інспектора Сокальської РС ГУ ДСНС України у Львівській області Бориса О. В. та заступника директора школи Курило Н. С. Дякуємо працівникам Служби з надзвичайних ситуацій і бажаємо спокійних чергувань.
19 груд. 2019

Дякуємо!!!

Дякуємо Помічникам Святого Миколая, які вручили подарунки дітям Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. 5 та передали подарунки у "Карітас" -Сокаль. Щира подяка благодійникам!