2 жовт. 2019

Урок доброти

У 1-11 кл.Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 пройшли уроки доброти в рамках Всеукраїнської акції, організованої Благодійним фондом "Щаслива лапа".
2 жовт. 2019

Тиждень біології

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. № 5 цікаво та творчо пройшов тиждень біології. Коридори школи прикрасили оригінальні, креативні та актуальні композиції виставки- конкурсу "Квітковий вернісаж". У ці дні школа отримала нагороду за перемогу у проекті "Healty schools: заради здорових та радісних школярів" - обладнання для Stem-лаболаторії кабінету біології. Ми активно долучилися до проекту "Щаслива лапа". В усіх класах школи пройшли уроки доброти. Також відбулися тематичні уроки, захист науково - дослідницький проектів. Дякуємо за змістовні заходи вчителю біології Рупі Г. Р. та за активну участь учням, батькам та вчителям, які творчо долучилися до проведення тижня біології.
30 вер. 2019

"Стежками Героїв Сокальщини"

"Стежками Героїв Сокальщини". Повстанська ватра. Учні Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. № 5 стали учасниками заходів пам'яті про спалене село Іваньки.
25 вер. 2019

Шкільний музей

Учні 4 класу (вч. Малець Т. І. ) відвідали шкільний музей народознавства. Вчитель Уманська Л. Л. ознайомила дітей з предметами побуту, з народною вишивкою, національним одягом, з лялькою - мотанкою. Діти з задоволенням оглядали експозиції, а найбільше їм сподобався старовинний посуд (глечики, миски)
25 вер. 2019

Вітаємо!!!

25 вересня 2019 року учні, вчителі та батьки Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 запам'ятають як особливо урочистий та радісний день.До нас завітала координаторка проекту "Healthy schools: заради здорових та радісних школярів" - Анна Іванова, яка передала обладнання для STEM - лаболаторії на суму 130000 грн., як підсумок реалізації проекту. Цю щасливу мить з нами розділили: заступник голови Сокальської районної ради - Василь Іванович Бойко, директор Центру обслуговування закладів освіти - Микола Іванович Мисак, в/о начальника відділу освіти Сокальської РДА - Леся Богданівна Ковалишин, завідувач Сокальського РМК Галина Василівна Гібляк, міський голова - Вадим Іванович Кондратюк, представники ТРК "Сокаль" та газети "Голос з-над Бугу", батьки та однодумці. Дякуємо усім за підтримку та співпрацю!!!
24 вер. 2019

Це було дивовижно!

Сьогодні учні 10-11 класів Сокальської ЗШ І – ІІІ ст. №5 поринули в історичне минуле древнього Тартаківського замку. Побачили залишки інтер’єру кімнат, відчули дух аристократизму. Дехто навіть перевтілився в образ пані Урбанської та молодих панночок.
20 вер. 2019

Увага!

Учні Сокальської ЗШ І—ІІІст. №5 стали учасниками Всесвітнього для прибирання "World Cleanup Day". Команда школи взяла участь у змаганнях «Чисті ігри», а шестикласники провели акцію «Чистий парк».
19 вер. 2019

День спортовця

У Сокальській ЗШ І- ІІІ ст.№5 відбувся День спортовця. Молодші школярі позмагалися у веселих естафетах, вивчили нову українську руханку, а старшокласники показали свою майстерність під час гри у волейбол.
16 вер. 2019

Тиждень з протидії булінгу.

У Сокальській ЗШ І- ІІІ ст. №5 розпочався Тиждень з протидії булінгу.
12 вер. 2019

Увага!

У Сокальській ЗШ І- ІІІ ст. №5 було проведено захід " Депортація" з метою збереження історичної пам’яті, формування у молодого покоління почуття патріотизму, негативного ставлення до тоталітаризму, насильства і порушення прав людини