29 трав. 2019

Цікава зустріч

Молодші школярі Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 сьогодні тепло зустріли Олександра Івановича Зімбу - дитячого письменника, який завітав із цікавими книгами. Герої його творів Бровко та Мурчик захопили школярів своїми пригодами. Разом з ними учні співали та танцювали, слухали їхні нові історії. А пізніше діти мали змогу придбати ці чудові книги. Олександр Іванович подарував книги шкільній бібліотеці, щоб кожна дитина мала можливість читати цікаві історії.
27 трав. 2019

Вітаємо!!!

Вітаємо команду учнів 10 класу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 за зайняте 4 місце в легкоатлетичній естафеті з нагоди Дня міста.

Урочиста академія

Хореографічний колектив "Акварель" Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5 привітав Сокальську МАН із 15-ти літтям на Урочистій академії з нагоди завершення навчального року.

Вітаємо!!!

Колектив " АКВАРЕЛЬ " СокальськоїЗШ І-ІІІ ст. № 5 зайняв ІІІ місце у конкурсі- фестивалі хореографічного мистецтва "МІСТО МРІЙ 2019" м. Львів.

Вітаємо!!!

Вітаємо чоту імені Героїв Майдану за зайняте ІІ місце у конкурсі «Краща похідна чота» в рамках Свята Героїв.

Вітаємо!!!

Неймовірна радість від перемоги у Всеукраїнському конкурсі «Нealthy schools: заради здорових і радісних школярів» охопила учнів та вчителів Сокальської ЗШ І- ІІІ ст. № 5. Цей навчальний рік був для нас наповнений цікавими заходами, акціями, конкурсами та змаганнями. А 16 травня 2019 року у місті Києві відбувся фінал конкурсу та нагородження команд переможців. Із 518 шкіл України у фінал були запрошені кращі 40 і ми серед них . Поважне журі у складі представників Міністерства молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я, Інституту модернізації змісту освіти, Міністерства освіти і науки, профільних спортивних організацій та інших експертів з питань здоров’я заслухало звіти фіналістів і підвело підсумок конкурсу. Ми - перші!!! Наш приз 130000 гривень на обладнання для STEM – лабораторії. Сльози радості, неповторні емоції і щастя від перемоги. Дякуємо організаторам Програми – Центру «Розвиток КСВ» за сприяння Mondelez International Fundation за цікавий корисний проект.

Цікаво вчитися...

Цікаву інформацію про українську вишиванку почули учні 5-6 класів на тематичному уроці у шкільному музеї "Скарбничка".(вчитель Курило Н.С.)

Вітаємо!!!

Вітаємо шкільний євроклуб "Молодь Європи" із зайнятим ІІІ місцем та призом глядацьких симпатій у районному Форумі шкільних євроклубів.

День Цивільного Захисту

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 відбувся День Цивільного Захисту. Ми традиційно провели тренувальну евакуацію та пригадали правила безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях.
16 трав. 2019

Конкурс "Лідер року - 2019"

Конкурс "Лідер року - 2019" Андрій Зохнюк (10 кл.) гідно представив учнівське самоврядування Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 та нагороджений грамотою за активну участь. Дякуємо Сокальському РМК за організацію цікавого конкурсу.