22 квіт. 2019

Місячник благоустрою

В рамках проведення Місячника благоустрою і довкілля та Всесвітнього Дня Землі у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 розпочався Тиждень трудового навчання. Учні 7-8 класів із задоволенням попрацювали на клумбах біля школи(вчителі: Курило Н. С., Рупа Г. Р., Царинська М. О.)
17 квіт. 2019

Акція "Подаруй бібліотеці нову дитячу книгу"

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. № 5 проходить акція "Подаруй бібліотеці нову дитячу книгу".
16 квіт. 2019

Тиждень книги

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. № 5 проходить Тиждень книги: - учні 5 класу на уроках образотворчого мистецтва малювали казкові предмети; - шестикласники відгадували загадки і відображували їх в малюнках; - учні 7 класу із захопленням розмальовували напис "Ми книголюби". Бібліотекар Козачок Г. В. та вчитель образотворчого мистецтва Шевченко Р. Ю
15 квіт. 2019

Тиждень зарубіжної літератури

У школі розпочався Тиждень зарубіжної літератури та дитячої книги. Свою ерудицію, кмітливість, а також акторські здібності показали семикласники під час інтелектуально-розважальної гри «Літературний калейдоскоп». Серед п’ятьох команд перемогу виборола команда «Супер вумен». Учні початкових класів подивилися мультфільм «Попелюшка». Серед учнів 4-7 класів відбувся конкурс малюнків «Світ зарубіжної літератури очима дітей».
12 квіт. 2019

Малий кінотеатр для найменших школярів

Тиждень духовності. Малий кінотеатр для найменших школярів. Перегляд мультфільму "Великодня казочка". Презентація творчих проектів учнів 2 класу на тему: "Великдень у християнській родині".

"Вибір є!..."

Лідери учнівського самоврядування Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 взяли участь у Фестивалі ідей "Вибір є!...", що відбувся в рамках роботи ПМО "Безпечна школа", та презентували свою діяльність щодо подолання негативних проявів в учнівському середовищі.
12 квіт. 2019

«Запобігання булінгу та насильства в школі»

12 квітня 2019 року Сокальським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Службою у справах дітей Сокальської райдержадміністрації, з метою правового виховання та безпечної поведінки неповнолітніх у навчальних закладах, проведено захід в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№5. Учні прослухали лекцію щодо правил поведінки в школі та переглянули короткометражні фільми на теми : «Запобігання булінгу та насильства в школі».Працівники служб відповіли на запитання, які цікавили учнів та роздали інформаційні матеріали, які можуть стати в нагоді.

Цікава зустріч

Робототехніка та lego-конструювання-це теми,які цікавлять сучасних дітей.Учні 5 та 8 класів (вчитель Черній І.П. та Мроць О.П.) Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5 з радістю та захопленням відвідали районний фестиваль -конкурс ,,Гайда у Космос!".Дякуємо організаторам за цікаву інформацію!
11 квіт. 2019

Акція "Дерево життя"

Акція "Дерево життя" в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№5 продовжується... Композицію прикрасили метелики, які виготовили учні 5 класу з вчителем християнської етики Курило Н.С. Спільна праця гуртує та єднає дітей, формує взаємоповагу та розкриває таланти.
10 квіт. 2019

Вітаємо!!!

Вітаємо команду учнів 4 класу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 із зайнятим 3 місцем у змаганнях ,,Веселі старти'' серед команд навчальних закладів міста Сокаля. Вчитель: Приступа М.І., Гето С.В.