8 черв. 2019

Цікава екскурсія

Цікава екскурсія у м. Червоноград. Учні Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 відвідали палац Потоцьких, дізналися багато цікавої інформації про родину Потоцьких, про колишнє засноване місто Кристинопіль, оглянули підземелля палацу. Після екскурсії, прогулялися центральним парком.
5 черв. 2019

Звітування керівника школи

5 червня 2019 року відбулися загальні збори працівників Сокальської ЗШ І-ІІІст.№5, батьків та громадськості.
4 черв. 2019

Неформальна освіта

Відділом молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації, Службою у справах дітей, Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з учнями пришкільного табору Сокальської ЗШ I-IIIст. №5 проведено захід Неформальна освіта "Запобігання булінгу і насильства в школі," правила дорожнього руху, правила поводження на водоймах. Діти прослухали лекцію, переглянули короткометражні фільми, працівники служб відповіли на запитання які цікавили дітей.
3 черв. 2019

Відкриття літнього мовного табору

Відкриття літнього мовного табору у Сокальській ЗШ І - ІІІ ст.#5! Досить цікаво і продуктивно минув перший день.
2 черв. 2019

«Ура!!! Канікули!!!»

«Ура!!! Канікули!!!» - голосно вигукували учні 6 класу . Початок літа ми вирішили відзначити поїздкою до Львова. Екскурсія виявилася дуже насиченою, пізнавальною, цікавою і веселою. Де ми тільки не були: музей-аптека, «Підземелля Львова», музей кави, майстерня шоколаду, «Будинок легенд», музей фотоілюзій. Сподобалось усе! Хоча наші ніженьки ду-у-у-у-уже втомилися! Дякую батькам, які допомогли організувати цю поїздку: Вольгіній Ж. Ю., Мигасюк І.М., Бедронь Н.В.. Бажаю усім учням, батькам і вчителям нашої школи гарних канікул!!!
1 черв. 2019

УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!

ПАМ’ЯТКА для учнів та батьків на літні канікули УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ! 1. Переходи дорогу тільки у місцях, позначених знаком «Пішохідний перехід», коли зупиняться всі транспортні засоби!!! 2. Обходи авто та автобуси – ззаду. 3. Правила протипожежної безпеки: щоб уникнути отримання травм, не підпалювай петарди, сірники, не грайся з небезпечними предметами та речовинами!!! 4. Обережно користуйся електроприладами вдома, не залишай їх без нагляду ввімкнутими. 5. Під час турпоходів, подорожей до лісу: розпалювай багаття тільки під наглядом дорослих, не вживай воду з природних джерел, не залишай сміття, не руйнуй пташині гнізда, будь обережним при зустрічі з свійськими та дикими тваринами. Не збирай І НЕ ВЖИВАЙ гриби, плоди, ягоди біля транспортних магістралей, високовольтних ліній електромережі. Не збирай І НЕ ВЖИВАЙ незнайомі гриби, плоди, ягоди. 6. Під час грози, сильного вітру, шквалів знаходься у приміщеннях. 7. Будь обережним під час літнього відпочинку на воді. Не купайся без дозволу та нагляду дорослих, не купайся в незнайомих та не облаштованих для купання водоймах. 8. У випадку знаходження маловідомих предметів терміново повідом дорослих або відповідній організації, не торкайся їх і не намагатися їх знешкоджувати самостійно!!! 9. Не спілкуйся з незнайомими людьми. 10. Пам’ятай про категоричну заборону відвідування новобудов, будівельних майданчиків, аварійних будівель. Любий учень, дбай про своє здоров’я та життя!
31 трав. 2019

Свято Останнього Дзвоника!

Свято Останнього Дзвоника!!! Ура!!! Канікули!!!
31 трав. 2019

Урок-Мрія

Цікавим та пізнавальним був Урок-Мрія у 1 класі (класний керівник Шульган Л. І.), наймолодші школярі прощалися із своєю першою книгою "Буквариком". Діти розказували вірші, співали пісні, а ще разом із батьками розгадували загадки та брали участь у конкурсах.
30 трав. 2019

Прощавай початкова школо!

Четвертокласники Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 на святі "Прощавай, початкова школо" з приємністю згадували свої перші роки у школі, розказували вірші та співали пісні, в яких дякували своїй першій вчительці Приступі М. І. за те, що вона навчила їх писати, читати, малювати, яка буде завжди прикладом для них усіх.
29 трав. 2019

Цікава зустріч

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 відбулася зустріч старшокласників з випускником школи, учасником бойових дій на сході України Юрієм Каплетою.