19 жовт. 2019

"Здійснення мрій 2019"

Колектив "Акварель" (керівник Шевченко Р. Ю.) взяли участь у відкритому мандруючому дитячо - юнацькому фестивалі - конкурсі мистецтв "Здійснення мрій 2019" р. і отримали диплом лауреата ІІІ ступеня.

Спільна молитва

Сьогодні мільйони дітей молилися разом на вервиці за єдність і мир. Дякуємо за спільну молитву отцю Андрію Дутчаку, учням, батькам, вчителям та працівникам Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№ 5.
18 жовт. 2019

Акція "Чисте довкілля - здорове дитинство"

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. № 5 пройшла традиційна осіння акція "Чисте довкілля - здорове дитинство" Учні 6 та 7 класів впорядкували шкільні клумби ( вч. Курило Н. С.).

"Ми підприємливі"

Цікаво пройшов 7 тиждень НУШ у першому класі Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 "Ми підприємливі" ( вч. Приступа М. І.). Учні ознайомилися з історією виникнення понять "підприємець", "підприємницька діяльність", вчилися бачити свої реальні перспективи і можливості, розвивали вміння логічно і нестандартно мислити. Підсумком цього тижня було проведення осіннього ярмарку. Всі змогли відчути себе і продавцями і покупцями. Дякуємо батькам за організацію та підтримку у проведенні.
17 жовт. 2019

музей "Сокальщина"

Учні 5 класу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. № 5 відвідали виставку з історії освіти Галичини та Сокальщини в історико - краєзнавчому музеї "Сокальщина".
11 жовт. 2019

Цікавий день

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№5 традиційно пройшли урочистості до Дня захисника України: - змагання козачат для учнів початкових класів; - лінійка - реквієм в пам'ять захисників України; - гра "Козацькі розваги" для старшокласників.
11 жовт. 2019

Акція "Дякуємо ветеранам УПА"

В рамках акції "Дякуємо ветеранам УПА" учні Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 відвідали та привітали ветерана УПА - Савку Максима Васильовича. Максим Васильович розповів про своє нелегке, але дуже насичене життя, поділився досвідом любові до України, показав учням книги, з яких вони повинні черпати життєві знання, а також довів, що і в такому поважному віці можна радіти життю і займатися улюбленою справою.
8 жовт. 2019

День Вчителя 2019р.

День Вчителя 2019р. Урочисто та весело пройшло цьогорічне свято у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5. Дякуємо за гарно прибрану школу та привітання учням 10-11 класів та класним керівникам Практиці С. В. та Матвіїв Т. Я. Вітаємо з нагородженням грамотою Сокальської районної ради та РДА директора школи Михайлевич В. І. та педагогічний колектив; вчителя початкових класів, тренера НУШ, Свистун Г. В.; вчителя християнської етики Практику С. В., яка підготувала призерів обласної олімпіади; Грачову Н. М., Шульган Л. І., Малець Т. І., які нагороджені подякою МОН України.
7 жовт. 2019

" Уроку мужності"

Учні 10-11 класів Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 долучилися до " Уроку мужності" у Сокальському ліцеї №1, організованого ГО "Правий сектор" та передали захисникам України малюнки та смаколики.
4 жовт. 2019

Вітаємо!!!