24 трав. 2014

Свято Героїв

Події грудня-лютого цього року не залишили байдужим жодного українця. Не були осторонь й учні Сокальської ЗШ І – ІІІ ст. №5, які брали участь у різноманітних заходах , що відбувалися у період «майдану».
24 трав. 2014

Ким я хочу бути? Як я цього досягну?

З року в рік у Сокальському районі проходить Міжнародний конкурс під назвою «Ким я хочу бути? Як цього досягнути?». Метою конкурсу є матеріальна допомога обдарованим дітям, які презентують свої майбутні професійні плани.
24 квіт. 2014

Увага! Зміни!

Тестування з біології відбудеться 25.06.2014, тестування з всесвітньої історії – 16.06.2014.
3 квіт. 2014

Тиждень духовності

Тиждень духовності розпочався 24 березня спільною молитвою учнів та вчителів. На тематичній лінійці був присутній о. Андрій Дутчак (сотрудник церкви св. Ап. Петра і Павла у м. Сокалі), який запросив присутніх спільно помолитись за певні намірення, змусив замислитись над своїми вчинками.

Читаємо "Кобзар"

14 березня учні 1 та 4 класів Сокальської ЗШ І – ІІІ ст. №5 разом з класними керівниками попрямували знайомою стежиною до нашої святині – пам’ятника Т.Г.Шевченку, щоб вклонитись пам’яті великого генія та пророка.

Конкурс читців

Вічне Тарасове слово Нещодавно у Сокальській ЗШ І – ІІІ ст. №5 відбулося свято – конкурс читців творів Тараса Шевченка під назвою «Вічне Тарасове слово», організоване вчителем української мови та літератури Мирославою Бриняк.

І оживе добра слава

12 березня у Сокальській ЗШ І – ІІІ ст. № 5 відбувся позакласний захід «Шевченкове слово в віках не старіє», у якому взяли участь учні початкових класів та їх класні керівники: Л.І. Шульган, Г.В.Свистун, М.І. Приступа, Т.І. Малець.

З Шевченком у серці

14 березня у Сокальській ЗШ І – ІІІ ст. №5 урочистим концертом на тему «Душа, що єднає й ріднить» відзначено 200-річчя від дня народження генія української нації Тараса Шевченка. Весь захід пройшов під гаслом «Єдина країна».