22 бер. 2019

Всесвітній день води

У Всесвітній день води в Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 відбулися години спілкування та тематичні уроки "Вода для всіх". Вчителі: Рупа Г. Р., Бицька Л. В., Царинська М. О
21 бер. 2019

День Всесвітньої поезії

21 березня відзначаємо Всесвітній день поезії! На арт-посиденьки до бібліотеки завітали учні 4 класу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 та їх вчитель Приступа Марія Іванівна
21 бер. 2019

Подорож в країну читання!

Учні 2 класу завітали Сокальську дитячу бібліотеку на екскурсію.
20 бер. 2019

Толока в парку

Толока в парку на користь міста не тільки гуртує дітей, а й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку. Доброю традицією учнів і вчителів Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 стало весняне прибирання у міському парку. У понеділок, 18 березня ми спільно з мером міста Вадимом Кондратюком прибрали стадіон і територію парку поряд з колишньою санепідемстанцією. Дякуємо КП «Сокальжитлокомунсервіс» за сприяння у встановленні смітників і вивезення сміття, а також міському голові за небайдужість і дієву підтримку. Разом досягнемо спільної мети: зробимо наш стадіон і парк чистими та охайними!
19 бер. 2019

«Правова монополія»

Фахівці Червоноградського #МЦ з надання #БВПД розпочали презентацію інтелектуальної настільної гри «Правова монополія» Перший турнір юних правників-інтелектуалів відбувся 15 березня в Сокальській загальноосвітній школі №5. Після ознайомленнями із правилами гри, яке провела фахівець Сокальського бюро правової допомоги Христина Уманська, три команди старшокласників зійшлися у доволі таки запеклій боротьбі. Адже окрім везіння, логіки, вміння керувати своїми емоціями, їм довелося виявити неабиякі знання про повноваження та діяльність органів місцевого самоврядування, органів влади, державних установ та організацій, з різних галузей права. Вирішення реальних життєвих ситуацій у правовий спосіб, варіативність підходів у вирішенні, знання норм права та вміння їх застосовувати на практиці, формування відповідних навичок – неповний перелік завдань, які ставили перед собою розробники гри – фахівці Червоноградського місцевого центру. І про ефективність реалізованих через настільну гру завдань свідчать схвальні відгуки підлітків, які відзначили, що завдяки участі у турнірі вони зрозуміли, що права – це не суха теорія, а норма, яка регулює відносини у суспільстві. Найближчим часом турніри юних правників та презентація гри відбудеться у Червонограді, Соснівці та Великих Мостах. Настільна гра «Правова монополія» розроблялася, коригувалася та адаптовувалася фахівцями системи БВПД протягом півтора року. Нагадаємо, що до розробки інтелектуальної гри «Правова монополія» долучилися фахівці Роздільнянського, Кам’янського, Вижницького і Сарненського центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. За допомогу у виготовленні гри колектив Червоноградського МЦ з надання БВПД щиро дякує активістам громадської організації Молодіжний ініціативний центр.
19 бер. 2019

Цікава екскурсія

Учні 9 класу Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 (класний керівник Практика С. В.) відвідали етнографічний музей українського національного побуту «Берегиня» Сокальської санаторної школи – інтернату І-ІІІ ст. ім. Т.Шевченка. Неймовірні враження від почутого і побаченого. Експонати музею привезені з різних регіонів України. Дивовижні українські вишивки, неповторні орнаменти, барвисті жіночі й чоловічі сорочки-вишиванки, велика колекція писанок, старовинні знаряддя праці, предмети побуту, ікони… Дякуємо дирекції закладу за збережену духовну скарбницю, а учням і вчителям Ліліані Чернюх та Галині Шведик - за гостинну зустріч і цікаву екскурсію.
18 бер. 2019

Тиждень математики та інформатики

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 розпочався Тиждень математики та інформатики
18 бер. 2019

Цікава зустріч

Учні 3 класу Сокальської ЗШ І - ІІІ ст. № 5 відвідали шкільний кабінет-музей народознавства "Скарбничка". Учитель української мови та літератури Уманська Л. Л. ознайомила з експозиціями, історією створення музею.
16 бер. 2019

Вітаємо!!!

Вітаємо команду Сокальської ЗШ І- ІІІ ст. № 5 «Патріоти» (Зохнюк А., Перегінець А., Прихідько Н.) із зайнятим І місцем в іграх Дебатного клубу для лідерів учнівського самоврядування. А також Нелю Прихідько, яка отримала грамоту «Кращий спікер».
13 бер. 2019

Акція "Не пали суху траву"

У Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. № 5 відбулася акція "Не пали суху траву". Учні виготовили буклети про шкідливість спалювання сухої трави, які роздали жителям міста. Інформацію про важливість збереження довкілля діти повідомили своїм друзям, сусідам, родичам, знайомим. Також передали челендж друзям із Забузької ЗШ І-ІІІ ст. з проханням долучитися до акції.