Тиждень початкових класів

З 21.03.2016р. – по 28.03.2016р. в нашій школі проходив Тиждень початкових класів. Розпочався тиждень урочистою лінійкою, на якій діти ознайомилися з планом проведення.

Понеділок

Організовано  конкурс малюнків на тему: «Казка в малюнках ожива». Учнями були намальовані малюнки про улюблених героїв казок. Найбільшу участь у конкурсі взяли учні 1 класу.

Класним керівником  Приступою  М.І. була проведена екскурсія в шкільну бібліотеку, де бібліотекар школи Козачок Г.В. розповіла про те, як виникла книга, ознайомила з книгами.

Класним керівником  3 класу Свистун Г.В. була проведена година спілкування  на тему: «Права свої знай, правила й обов’язки не забувай». Школярі пригадали правову абетку, назвали нормативні документи, які регулюють права  та обов’язки дітей, проклали стежинку правил поведінки у школі.

Вівторок

Проведено інформаційно-просвітницькі хвилинки  на тему: «Навіщо берегти підручники», на якій діти дізналися, скільки потрібно зрізати дерев, щоб виготовити підручники.

У всіх класах було проведено конкурс «Мій зошит найкращий», на якому було визначено кращі зошити учнів.

Класним керівником 1 класу Приступою М.І. була проведена година спілкування «Стежкою добра». Діти вчилися підвищувати загальну культуру особистості, відчувати і бачити добре та погане в світі, прищеплювати добрі людські якості: співчуття, милосердя, любов до людей та природи. Під час зустрічі діти відвідали Острів прислів’їв і приказок побували у місті Ввічливості,  зустрілися в Казковій долині,  зайшли на Планету Добра. Школярі оформили  «Дерево добрих справ».

У 2 класі відбулася зустріч з воїном АТО Безузом В.П., батьком учня. Гість розповідав дітям про військові будні, про захисників України. Школярі читали вірші про рідну державу та мову. Вчитель Шульган Л.І., здійснюючи національно-патріотичне виховання, прищеплює учням почуття патріотизму та відданості своїй державі.

Середа

За участю лідерів учнівського самоврядування та учнів 2-3 класів було організовано флешмоб «Україна, мова – це МИ!».  Школярі з українцями прапорцями в руках виконали пісню «Гімн українській мові».

Для учнів 1 класу була проведена екскурсія в районну дитячу бібліотеку. Бібліотекарі для дітей підготували лялькову виставу. На групі продовженного дня відбувся бібліотечний урок «Лікування книжки».

Четвер

В актовому залі відбулося свято книги «Книгоман», в якому активну участь взяли учні 1 – 4 класів. Діти  читали вірші, співали пісні.

Класним керівником 2 класу Шульган Л.І.  було проведено відкриту виховну годину «Права і обов’язки громадян України» під девізом «Крокує право по планеті». Вчитель познайомила учнів  з поняттями: «громадянин», «права громадян», «обов’язки школярів».

Особливу активність школярі проявили у дидактичні грі «Казкові герої та їх права», де «справи» вирішувались правильно і оголошувались справедливі рішення.

Правильно підбираючи піктограми, діти засвідчили про те, що добре засвоїли права та обов’язки і виявили бажання прослідкувати за їх використанням та дотримання вдома й у школі.

Проведення таких виховних годин допомагає виробляти навички правомірної поведінки дітей та негативно ставитись до правопорушень.

П’ятниця

Учнями початкових класів була проведена акція «Подаруй книжку бібліотеці». Діти мали змогу подарувати свої книжки бібліотеці. Бібліотекарем школи було проведено перевірку стану підручників.

Вчитель  4 класу Малець Т. І.  годину спілкування «Дивись не забудь, людиною будь». Метою цього заходу було ознайомити учнів із поняттям «людина», «людська гідність», обгрунтувати важливі збереження власної гідності, формувати уявлення учнів про правдивість в людському житті, почуття чуйності і доброзичливості, на конкретних прикладах виховувати шану до батьків, старших, піклуватися про молодших. Під час заняття школярі  склали правила доброти, грали цікаву гру «Фея Доброти». Закінчили своє інтерв’ю такими словами: «У людини повинно бути все прекрасне: і обличчя, і одяг, і душа, і думка».

На лінійці було проведено підсумок Тижня початкових класів та  визначено найактивніших учнів.

Тиждень  початкових  класів

З  16  по   20  березня  у  Сокальській  ЗШ І – ІІІ ст. № 5  пройшов  тиждень  початкових  класів.  У  проведенні  тижня   активну  участь  взяли  молодші  школярі. Головна  організаторська  роль  належала  учителям. Їх  ентузіазм, творчий  підхід допомогли  зробити  цей тиждень  справжнім  улюбленим  святом  як  для  дітей, так  і  для  дорослих. Розпочався  тиждень  урочистою  лінійкою, на  якій  діти  познайомилися  з  планом   проведення. Класам   були  видані  «Маршрутні  листи».

Протягом  тижня  було  проведено  відкриті  уроки :

-         4  клас : урок  математики (вч. Приступа М.І.)

-         3  клас : урок  читання( вч. Малець    Т.І.)

-         2  клас : урок  трудового  навчання (вч. Свистун Г.В.)

-         1  клас : урок навчання  грамоти (вч. Шульган Л.І.)

Цікаво  і  змістовно  пройшли  конкурси :

-         вірші  про  Україну  та «Поезія  весни»;

-         «Мій  зошит  посміхається»;

-         дитячих  малюнків :  - «Україна  понад  усе»; «Казковий   вернісаж»; «Птахи  повертаються».

У  всіх  класах  було  проведено  години  спілкування: «В  гостях  у  казки», «Друзі  - це  друге  я», «Права  і  обов’язки  твої  дитино»     .

Закінчився  тиждень  початкових  класів   Днем  голосного  читання, підсумком  якого  відбувся  читацький   марафон.

Робота  протягом  тижня  була  спланована  так, щоб  заходи  охоплювали  різні  сторони  діяльності  вчителів  та  учнів, були  цікавими, корисними   і  сприяли  інтелектуальному  та  творчому  розвитку  дитини.

Діти  із   задоволенням  провели  цей  тиждень