Тиждень біології

План проведення:

(18.09.17р. – 22.09.17р.)

• Виставка проектів.

• Інформаційна хвилинка на тему: «Здоровий спосіб життя».

• екскурсія в   центральну аптеку  м. Сокаль  учнів 10 класу

•   Виставка – огляд: « Квітковий вернісаж»

П’ятниця

• Піша прогулянка екологічною стежкою  учнів 9 класу.
  • Підбиття підсумків тижня.

З 14 по 18 вересня 2015 р. проходив тиждень біології. На робочій лінійці оголошено про заплановані заходи та початок акції по озелененню навчального закладу. У вівторок по класах пройшли тематичні інформаційні хвилинки ,а в холі біля кабінету біології та хімії увазі учнів пропонувались ролики на екологічну тематику та презентації. Виставка-конкурс «КВІТКОВИЙ ВЕРНІСАЖ» проходив 17 вересня за номінаціями: «Аранжування», «Флористика», «Міні-сади із сукулентів» . Також , учні виготовляли стіннівки на тему: « Бережи природу, бо ти її частина». Завершальним акордом тижня став КВК під егідою «Друзі природи» між командами 5 та 6-го класу .

Підсумки конкурсу

« Квітковий вернісаж»

Номінація: «Аранжування» (живі квіти)

І-м        Мельник Софія                 5кл

Колективна робота       3кл

ІІ-м       Колективна робота       1кл

Глива Роман                      2кл

ІІІ-м     Мельничук Володимир       7кл

Мельничук Анастасія           8кл

Гулявський Сергій             11кл

Воєвода Соломія                   6 кл

Номінація: «Флористика» (сухі квіти)

І-м       Колективна робота       1кл

ІІ-м      Бовш Діана   та Завішенець  Вікторія   5 кл

ІІІ-м     Студзінський Василь    9 кл

Номінація: «Міні- сади із сукулентів»

І-м      Колективна робота       10кл

ІІ-м      Стемковська Софія      2кл

Когут Даниїл                   4кл

Колективна робота     3кл

ІІІ-м    Колективна робота     7кл

Конкурс  стіннівок на тему:  "Бережи природу, бо ти її частина"

І-місце    учні 8кл

ІІ-місце  Ліля Волкова  учениця 9кл

3.Конкурсах та змаганнях КВК «Друзі природи»

І-місце    команда 6кл  «Біоклас»

ІІ-місце   команда  5кл «Веселі пятикласники»

Тиждень « Біології»

Предметний тиждень проходив з 29 вересня по 4 жовтня.

На робочій лінійці було оголошено план проведення запланованих заходів вчителем біології Рупою Галиною Романівною . Цю ж інформацію розміщено на дошці оголошень для детального ознайомлення.

Понеділок - конкурс «Квітковий вернісаж» у якому взяли участь усі бажаючі. Цього дня у холі нашої школи було розміщено 3 барвисті столи для робіт за такими номінаціями : «Аранжування « (композиції з живих квітів ), «Флористика» ( пресовані та обємні композиції з сухоцвітів) та міні- сади із сукулентів». Роботи учнів показали хороші результати і на окружній та районній виставках.

Вівторок- розпочато конкурс « Здай макулатуру – врятуєш дерево» .

Середа- конкурс малюнків та плакатів: « Бережи себе і природу» .У цей день учні змагались у своїй майстерності виконання  художніх творів на природничу тематику . Також було виконано кілька робіт до конкурсу « Здай макулатуру – врятуєш дерево» ,що надзвичайно підбадьорювало учнів до цієї природоохоронної акції, яка у стінах нашої школи триватиме і надалі, оскільки заплановано створення « еко- куточка».

Четвер-проведено  відкритий інтегрований урок для 8-10 класів на тему : « Я живу по-новому , бо ціную здоровя» ,який відвідала дирекція школи. У ході заняття піднімались актуальні питання сьогодення, щодо здорового способу життя. Пропагувалися заняття мистецтвом, спортом, активне спілкування з однолітками.

Пятниця- природниче « КВК» для 3-4 класів. Цього дня хлопчики і дівчатка продемонстрували свої неабиякі здібності : ерудицію, кмітливість, творчість та  винахідливість. Учні спробували себе у виготовленні виробів з природного матеріалу. Захід був проведений з освітньо-виховною  метою, щоб привернути увагу малят до повторюваності явищ у природі, сезонних змін. Також стали зрозумілими нехитрі істини: « Усе, що ти даруєш природі – тобі повернеться сторицею» , « Усе в природі змінюється , тільки наша любов до природи має бути незмінною». Оскільки команди надзвичайно плідно, активно і творчо працювали тому ц прийшли до мети разом. Перемогла дружба і вручено обом командам  грамоти за І-місце у природничому « КВК». І це прикметно, бо кожна група у якої  сильний командний дух,взаєморозуміння, взаємопоміч- перемагає.

Субота- підбито підсумки по « Тижню БІОЛОГІЇ» , оформлені грамоти для вручення на понеділковій лінійці.

Потрібно зазначити , що «природній» ентузіазм, прагнення покращити своє життя і довкілля загалом продовжують панувати у нашій школі .Вони давно уже вийшли за рамки «Тижня біології». Наші уроки стають все цікавішими та  пізнавальнішими, позаурочна діяльність все захоплюючою,а класи зеленішими .

Підсумки тижня біології

Конкурс « КВІТКОВИЙ ВЕРНІСАЖ»

Номінація: «Аранжування» (живі квіти)

І-м       Валевська Діана 2клас (ІІ місце в окрузі)