Тиждень фізичної культури

План проведення Олімпійського тижня

З 11 вересня по 15 вересня

Участь в відкритті  міжнародного турніру  серед дівчат з футболу.

класні години:

Ø  “Квітуча  Україна  олімпійська- (1-5 кл.)

Ø  “Олімпійці  рідного краю” (5- 11 кл.)

Участь в окружних змаганнях з футболу за програмою “Шкільна   футбольна ліга ” (8 -11 кл.)

Конкурс малюнку на тему:

Ø  “ Спорт у моєму житті”( 1-11 кл. )

Веселі старти” – (   2-4  кл. )

Середа

Участь в окружних змаганнях з футболу за програмою ”Шкільна футбольна  ліга” (8-11 кл.)

Легкоатлетична   естафета   (8- 11 кл.)

Малі олімпійські ігри ( 5- 7 кл.)

П’ятниця

День настільного тенісу  і шашок

2016-2017 н.р.

Тиждень Олімпійського спорту

Уже традиційно на початку вересня у школі проходив Олімпійський тиждень, присвячений Дню фізичної культури  і спорту. Під час Тижня, організованого вчителем фізкультури Матвєєвим С.В.,  усі школярі мали змогу взяти участь у різноманітних змаганнях.

У рамках Олімпійського тижнях 07.09.2015р. була проведена тематична лінійка, на якій учнів 1-11 класів було ознайомлено з  видами Олімпійських ігор.

8 вересня відбулися змагання з міні-футболу між учнями 9-11 класів.

9 вересня учні проявили свої художні вміння на спортивну тематику в конкурсі  «Олімпійська листівка».

10 вересня команди учнів 2 класу «Соколята», 3 класу «Діамант», 4 класу «Олімпійці» взяли участь у спортивному святі «Ми – маленькі соколята». Хлопчики та дівчатка під час свята проявили спритність та силу, залюбки змагались в естафетах.

11 вересня серед учнів 5-6 класів відбулося спортивне свято «У пошуках вогню», а в учнів 7-8 класів –  змагання з легкої атлетики.

Бажаємо всім спортсменам тільки перемог. Нехай оминають вас травми, прикрощі, невдачі, а завжди супроводжує міцне здоров'я і дух перемоги.

Дякуємо всім за участь!

Олімпійський тиждень

Уже традиційно на початку вересня до Дня фізичної культури  і спорту в Сокальській ЗШ І – ІІІ ст. №5 проходить Олімпійський тиждень. Це є справді  найулюбленіше учнівське свято, під час якого всі школярі мають можливість узяти участь у різноманітних змаганнях.

В рамках Олімпійського тижня 08.09.2014 р. в нашій школі було проведено тематичну лінійку під назвою «Відродження Олімпійських ігор», в якій участь взяли всі учні та вчителі.

9 вересня відбувся конкурс «Олімпійська листівка». Учні проявили свої художні здібності,  малюючи малюнки на спортивну тематику та були відзначені і нагороджені грамотами.

10 вересня команди учнів 2 класу «Соколята», 3 класу «Блискавка», 4 класу «Козачата» взяли участь у спортивному святі «Ми маленькі олімпійці». Хлопчики та дівчатка під час змагань показали свою спритність та силу. Було безліч різноманітних естафет та конкурсів, але учні були готові до них і гідно представили себе.

Ми раді, що наші учні не лише спортивно розвинені, а також і інтелектуально, адже 11 вересня було проведено між всіма учнями конкурс щодо  розгадування кросвордів на спортивну тематику.

12 вересня на міському стадіоні «Сокіл» відбувся масштабний захід під гаслом «Швидше!Вище!Сильніше!». У змаганнях взяли участь учні старших класів. Учнів школи з нагоди Олімпійського тижня та Дня фізичної культури прийшли привітати запрошені гості: начальник відділу спорту та молодіСокальської РДА  А.В.Мандрик, головний спеціаліст молоді та спорту М.В. Копейка, інспектор фізкультурно – спортивного комплексу «Сокіл» Г.Я.Єременко , А.С. Ділай– майстер спорту з футболу, п. Конопльов – майстер спорту з бігу на довгі дистанції, старший тренер відділення волейболу ДЮСШ «Соколяни» -  О.Є.Токаж, , старший тренер відділення плавання Я.І.Сидор, також журналіст часопису Голос з- над Бугу О.Ф. Дилин.

Перед початком змагань кращі спортсмени школи внесли олімпійський вогонь та прапор. Із надзвичайним піднесенням школярі пробігли  круг пошани довкола стадіону. Протягом  свята учні мали змогу позмагатися у таких видах:

-         біг на 100 метрів;

-         біг 60 метрів;

-         біг на 30 метрів;

-         стрибки в довжину;

-         метання м’яча;

-         футбол;

-         волейбол.

Учасники старалися зі всіх сил. Спортивний азарт і бажання перемогти ні на хвилину не залишали ні гравців, ні вболівальників. Проте, як і усюди, були переможці та переможені.

Три  години титанічних зусиль і шквалу емоцій пролетіли непомітно. Понад 240 учнів було задіяно у Дні спортовця завдяки майстерній і  чіткій  організації. Це традиційне свято залишається щороку урочистим і нестандартним дякуючи  перш за все нашому вчителю фізкультури С.В. Гетута всім вчителям школи, які з задоволенням допомагають в організації і проведенні свята.

Бажаємо всім спортсменам тільки перемог, як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами. Нехай оминають вас травми, прикрощі, невдачі, а завжди супроводжує міцне здоров'я і дух перемоги.

Дякуємо всім за участь.

Учениця 11 класу