Тиждень англійської мови

2016-2017 н.р.

Тиждень англійської мови 2015-2016 н. р.

ENGLISH WEEK

The annual English Week was held from 8th February, 2016 to 12th February, 2016. "To love, to enjoy and to explore English” was the theme of English Week this year.

During this week, students did different activities in English every day. We had Language Games, Film Shows, Discussing Clubs, Brain Ring “What? Where? When?,” Funny English Party, Competitions of English Learners.

The projects prepared throughout the year were displayed within this week for the parents and guests. This helped students to increase their self-confidence, have fun and improve English by practicing.

We did a great job and  tried our very best to make our English Week a success. We are really proud of what we did. All students had a great  time .  For everybody it was really an unforgettable experience.

Тиждень англійської мови -2015

В Сокальській ЗШ І-ІІІст. №5 з 09.02 по 14. 02. 2015р. проходив тиждень англійської мови.

Під час тижня англійської мови учні почули цікаву інформацію на інформаційних хвилинках  «Європа – наш спільний дім», у радіопередачах «Легенди про св. Валентина».(Учні 11кл. Дідик В., Авдонін О.) .

Для учнів молодших класів було проведено пізнавально-розважальну гру «Казкова мандрівка країнами Європи» (Вчитель Олійник Н.З.).

Учні середньої ланки провели брейн-ринг «Визначні місця Лондона». (Вчитель Матвіїв Т.Я.).

Десятикласники представили презентації про країни Європи та провели вікторину «Міста – столиці Європи» ( Пукас М., Федащук А., Лялька В.).

Вчитель Лисяк І.В. підготувала свято «Весела абетка».

Під час  тижня учні розв’язували кросворди, відгадували загадки, проводили захист проектних робіт. Закінчився тиждень конкурсом на кращу «валентинку» та нагородженням переможців.

Вчителі англійської мови Олійник Н.З., Лисяк І.В., Матвіїв Т.Я. провели виїзне засідання ОМО вчителів англійської мови Сокальського освітнього округу за темою «Подорожуємо рідним краєм»  в м.Жовкві.