18 груд. 2019

"Миколай іде до нас"

Учні 5 класу ЗШ І-ІІІ ст. 5 гостинно запросили шкільних друзів 1-7 класів на чудове дійство "Миколай іде до нас". Учасники свята співали, декламували вірші, танцювали, показали свої акторські здібності, прославляючи Святого Миколая. Активно долучилися до свята наші першокласники. Дякуємо за підготовку дітей вчителям Монянчин В.Г. і Приступі М. І. та за підтримку батькам учнів
17 груд. 2019

Вітаємо!!!

12 грудня 2019 року стартував обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Зарубіжна література». 26 учасників з різних районів Львівської області і м. Львова випробовували свої сили у конкурсних завданнях «Практична робота» і «Методичний практикум», "Майстер-клас" та ін.. Сокальський район представляли Грачова Наталія Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5, Зінько Теятяна Володимирівна-Великомостівський ОТГ. 17 -18 грудня відбувся ІІ-ІІІ етапи конкурсу, до яких увійшла Грачова Наталія. Сьогодні відбувся ІІІ заключний етап конкурсу. Абсолютним переможцем стала Грачова Наталія Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5. Вітаємо!!! Подальших успіхів на Всеукраїнському конкурсі.
12 груд. 2019

Українські вечорниці

Сьогодні у Сокальській ЗШ І – ІІІ ст. №5 було гамірно, весело. Учні 10 класу співали, танцювали, жартували, забавляли гостей, прославляли народні традиції. Глядачі відчули передріздвяний дух свята, побачили залицяння молоді, кусання калити, ліплення вареників. Українські вечорниці вдалися на славу!
12 груд. 2019

6 груд. 2019

Профорієнтаційні заходи, та уроки мужності. Захід приурочений до "Дня Захисника Вітчизни" З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України і виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, 05 грудня 2019 р. відділом молоді та спорту Сокальської РДА , спільно з Сокальським військоматом, проведено " Урок мужності" в Сокальській ЗОШ І- ІІI ст. №5. На захід було запрошений голова ВГО "Сокіл" Львівщини, учасник боїв на сході України в складі "Карпатська Січ" Богдан Федун, та його побратима Дмитра. "Урок мужності" включав в себе проведення теоретичних та практичних занять : учні поспілкуватися з учасником бойових дій на сході України, також отримали навики надання першої медичної допомоги, ознайомилися зі спорядженням та зразками озброєння ЗСУ, та військ НАТО, набули початкових навичок користування ними. Також Богдан Федун розповів дітям про військові вишколи які проводить ним очолювана організація. Запросив дітей до участі в таких вишколах. Захід був цікавим та змістовним.
5 груд. 2019

Змагання з кульової стрільби серед допризовної молоді

5 грудня 2019р. відбулися змагання з кульової стрільби серед допризовної молоді міста Сокаль, присвячені Дню Збройних Сил України. Переможцями змагань стали команди: І місце -- команда ЗЗСО Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва, ІІ місце – команда Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5, ІІІ місце – команда Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№4, Четверте місце - команда Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№2, П’яте місце - команда ЗЗСО Сокальський ліцей №3. Учасник АТО, старший офіцер відділу комплектування Сокальського РВК Філіпчук О.І. привітав учасників змагань та висловив подяку вчителям предмету «Захист Вітчизни» за належний рівень підготовки учнів до змагань. Змагання відбулися за сприяння міського центру «Спорт для всіх» (Ярослав Тарасюк) та Сокальського районного методичного кабінету (Галина Гібляк). Дякуємо дирекції Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№4 (директор Наталія Драган) за надане приміщення та технічне забезпечення. Головний суддя змагань, методист Євген Матвіїв.
4 груд. 2019

.
4 груд. 2019

Вітаємо!!!

Учні Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 долучилися до встановлення рекорду України "Найбільша кількість Уроків добра" та отримали цікаву винагороду. Дякуємо організатору - БФ "Щаслива лапа" за подарунок!
3 груд. 2019

.
2 груд. 2019

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст. №5 проведено ряд заходів: - конкурс плакатів "Скажемо СНІДу - НІ"; - бесіди, години спілкування "Обери життя"; - відеолекторій "СНІД - безповоротно змінює життя"; - акція "Дерево пам'яті та надії". - тематична виставка "Чума ХХІ ст."