Пришкільний оздоровчий табір "Берегиня"

Пришкільний  оздоровчий табір  «Берегиня» в Сокальській ЗШ І – ІІІ ст. №5

Організація літнього відпочинку дітей є складовою частиною безперервного та послідовного процесу виховання. Дитячі заклади оздоровлення і відпочинку створюють умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, дають можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд. Так в  Сокальській ЗШ І – ІІІ ст. №5  щороку стартує пришкільний оздоровчий табір «Берегиня», у якому відпочивають діти пільгових категорій.
        Відповідно до пункту 2 статті 14 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» табір з денним перебуванням відноситься до закладів відпочинку та тимчасово утворюється у навчальному закладі.  У своїй роботі працівники табору керуються Конституцією України, Законами України: «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про позашкільну освіту», «Про забезпечення санітарно-епідеомілогічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», Типовим положенням про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку, іншими нормативно-правовими актами.
        Головною місією виховної роботи табору «Берегиня»  є: сприяння фізичному, творчому, духовному та інтелектуальному розвитку дітей.
Тому для реалізації даної місії перед працівниками табору «Берегиня» стоять  такі завдання:
− залучення дітей до соціального досвіду, створення у таборі відносин співпраці та співтворчості;
− розвиток творчого потенціалу дитини, залучення її до колективної та індивідуальної діяльності;
− методична і практична допомога вихователям та керівникам гуртків щодо організації та проведення заходів.

План заходів
 у пришкільному оздоровчому таборі «Берегиня»

Відкриття табірної зміни

День художника