9 квіт. 2019

Цікава зустріч

Тиждень духовності. Учні 8-9 класів Сокальської ЗШ І - ІІІ ст. №5 відвідали храм св. Миколая Чудотворця, який вже понад п'ять століть скликає жителів м.Сокаля на Святу Літургію. Настоятель церкви о. Михайло Назар розповів древню історію сакральної споруди, яка є пам'яткою архітектури національного значення. Учні глибше дізналися про молитву, милостиню, піст. Щиро дякуємо за повчання о. Михайлу Назару.
9 квіт. 2019

Урок-екскурсія

Учні 10 та 11 класів Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№5 з вчителем історії Швець Н.О провели урок - екскурсію на тему: «Голодомор 1932 — 1933 рр. : цифри та факти» в Сокальській МАН

Цікаво вчитися...

Софія Київська - відома сакральна пам'ятка архітектури, занесена до спадщини ЮНЕСКО. Учні 9 і 7 класу здійснили віртуальну мандрівку, переглянувши фільм "Сім чудес України". В храмі справжнім дивом є знамениті фрески, живопис, мозаїка, написи-графіті. Упродовж століть Софія Київська була головною святинею Русі-України.

Тиждень духовності

Тиждень духовності у Сокальській ЗШ І-ІІІ ст.№5 розпочався традиційно акцією "Дерево життя". А також учні школи відвідали храм Благовіщення Святої Богородиці у м.Сокалі, поспілкувалися зі священиком та передали пожертву від учнів та працівників школи.

Вітаємо!!!

ВИСОТА у Сокалі. 4 березня СК "Висота" спільно з ДЮСШ "Соколяни" провели змагання зі стрибків у висоту. Учні Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 взяли у них активну участь, де показали і вдосконалили свої вміння. Вітаємо Августовського Володимира, учня 9 класу, який став переможцем цих змагань, стрибнувши у висоту 145 см. Організатори та тренери змагань: Франциско Ланга, Мирослава Скалецька, Марія Пікунова, Олена Кретів.
5 квіт. 2019

"Місячник благоустрою та озеленнення"

У Сокальській ЗШ І - ІІІ ст. № 5 продовжується "Місячник благоустрою та озеленнення".
3 квіт. 2019

Цікава зустріч

03.04.19р. для учнів 10 - 11х класів Сокальської ЗШ I-IIIст. №5. гостинно відкрило свої двері ДП " Датський Текстиль". Представник підприємства ознайомив дітей з процесом швейного виробництва, провів екскурсію цехами. Дітей цікавило працевлаштування, та заробітня плата на даному підприємстві, умови праці. Провідний фахівець з професійної орієнтації Сокальського центру зайнятості розповіла учням про можливості працевлаштування на підприємство, про навчальний процес підготовки кадрів на даному підприємстві. Представник підприємства дав відповіді на питання які цікавили учнів. Відвідування їдальні підприємства було смачним і гарячим, нас пригощали свіжовипеченими булочками, та гарячими кавою і чаєм. Захід організовано Сокальським районним центром зайнятості.та підтриманий Відділом Молоді та Спорту Сокальської РДА.
28 бер. 2019

Вітаємо!!!

Вітаємо волейбольну команду школи із зайнятим І місцем в спортивних іграх школярів Сокальського району з волейболу.
22 бер. 2019

Увага! Канікули!

Шановні батьки, діти! Вітаємо Вас з початком весняних канікул. Нехай відпочинок буде цікавим, насиченим та безпечним. Шановні батьки! Нагадуємо Вам, що під час канікул, ви несете повну відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей. Дбайте про безпеку своїх дітей.
22 бер. 2019

Цікава зустріч!!!

Учні 4 класу Сокальської ЗШ І - ІІІ ст. № 5 відвідали шкільний кабінет-музей народознавства "Скарбничка". Учитель української мови та літератури Уманська Л. Л. ознайомила з експозиціями, історією створення музею.