Наказ Міністерства освіти і науки України
23 жовтня 2019 року № 1332

ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, із яких у 2019/2020 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти)

1. Українська мова.

2. Історія України або математика (за вибором здобувача освіти*).

3. Один із навчальних предметів зі списку: історія України, математика, іноземна мова** (англійська, іспанська, німецька або французька мова), біологія, географія, фізика, хімія (за вибором здобувача освіти***).

4. Мова національної меншини чи корінного народу****.

____________

* Здобувачі освіти, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали другим навчальним предметом історію України, можуть вибрати третім навчальним предметом математику і навпаки.

** Відповідно до освітньої програми закладу освіти.

*** Здобувачі освіти, які відповідно до освітньої програми закладу освіти вивчали навчальний предмет "Природничі науки", можуть вибрати один з таких навчальних предметів: біологія, географія, фізика, хімія.

**** Для здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти мовами національних меншин чи корінних народів (на підставі заяви одного з батьків або інших законних представників та за рішенням педагогічної ради).

дошкільної та шкільної освіти       А. Осмоловський

вищої освіти та освіти дорослих       О. Шаров

професійної освіти       І. Шумік

Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2019/2020 навчальному році

Перелік іспитів для здобувачів повної середньої освіти (ЗНО):

1. Українська мова.

2. Історія України або математика (за вибором учня*).

3. Один із навчальних предметів зі списку: історія України, математика, біологія, географія, іноземна мова (англійська), фізика, хімія (за вибором учня*).

*Учні, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали другим навчальним предметом історію України, можуть вибрати третім навчальним предметом математику і навпаки.

Орієнтовні вимоги  до змісту атестаційних робіт для учнів 11 класу

Державна підсумкова атестація учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти проводиться у закладах освіти за місцем навчання в окремих випадках, що зазначені  у листі Міністерства освіти і науки України від 31.01. 2018 р. № 1/9-66 «Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти»

У разі проведення атестації випускників 11 класів за місцем навчання атестаційні завдання укладаються учителями закладу освіти відповідно до орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, затверджених наказами МОН України: № 192 від 20. 02. 2015 р. і № 94 від 08.02. 2016 р.