Тиждень образотворчого мистецтва, музики і хореографії.

Тиждень  образотворчого  мистецтва, музики  і  хореографії.

З   2 лютого  по  7 лютого в  школі  відбувся  тиждень  образотворчого  мистецтва, музики  та  хореографії.

Цікавими  були конкурси:

-   малюнків для учнів 1 – 4 класів  на  тему: « Україна – моя  Батьківщина»,

-  плакатів для учнів 5-11 класів на  тему: «Україна – понад  усе».

Відбулася  виставка  творчих   робіт: «Наш  рідний  Сокаль» (5 – 6 класи).

На  інформаційній  хвилинці  учні  дізналися « 8 цікавих  фактів  про   Пабло  Пікассо»

У  3  класі  пройшло  хореографічне  заняття: «Творча  імпровізація  зображення  тварин», на  якому  діти  навчилися  передавати  рухами образи  і  бережно  ставитися  до  світу, який  нас  оточує.

У   4  класі   провели   майстер – клас «Вальс  повертається  у  життя». Учні   навчилися  слухати  і  розуміти  музику, а  також  опрацювали  основні  рухи  вальсу.

Один  з  днів  був   присвячений  відомому  українському   скульптору  Михайлові  Дзиндрі. Учні  5 – 9  класів   переглянули  фільми: «Михайло Дзиндра – скульптор  України».

Під  час  цього  тижня  трагічно  загинув  український  співак, композитор, ведучий – Андрій  Кузьменко (псевдо «Скрябін»). У  школі  вшанували  його  пам’ять   і  нагадали   влучні  вислови  про  життя  та  любов  до  України  видатної  людини.

Вчитель   образ. мистецтва  і  хореографії

Романна Юріївна Шевченко