Тиждень духовності

Тиждень духовності 2015-2016 н.р.

Тиждень духовності

16 березня 2015 року в Сокальській ЗШ І – ІІІ ст. №5  Тиждень духовності розпочався спільною молитвою учнів, вчителів та о. Андрія Дутчака. Діти висловили бажання помолитися за мир в Україні.  Священик також відвідав урок у третьокласників, поспілкувався про послух дитини у християнській родині.

Вчитель основ християнської етики  Практика  С.В. організувала і провела з учнями 9-10 класу круглий стіл на тему: «Вклад Андрея Шептицького у розвиток духовної  спадщини українського народу», присвячений 150-річчю  від дня народження Митрополита.  На захід  запросили отця Романа Синицького. Під керівництвом вчителя,  духівника та доповідачів старшокласники більше дізнались про тернисту дорогу Андрея Шептицького, його благодійництво та гуманізм. Переглянули презентацію про молитву як основу родинного виховання та фільм «Світильник істини».

Багато цікавого, повчального дізнались працівники школи під час духовної співбесіди з о. Романом Синицьким на тему: «Просіть і дасться вам, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам».

Учнів  6-8 класів зацікавила інтелектуальна розвиваюча гра «Вивчаємо Біблію», яка складалась із трьох турів. За результатами журі переможцями гри визнано команду учнів 8 класу.

Під час Тижня школу відвідали члени молодіжної організації «УМХ» разом із своїм духовним наставником о. Ярославом Валюхом. Вони ознайомили присутніх із своєю діяльністю і запросили усіх бажаючих приєднуватись до них.

Для учнів молодших класів було організовано конкурс малюнків «Все це дари Божі», запропоновано мультимедійну презентацію  з використанням цитат Святого Письма та видатних людей на тему: «Ісус – Дорога, Правда і Життя», переглянуто та обговорено мультфільм «Божі Заповіді».

Священик о. Р.Синицький провів для учнів 8 класу захоплюючу екскурсію у церкві св. Архистратига Михаїла, навчав дітей бути практикуючими християнами.  А в школі на уроці продовжив з дітьми розмову на тему: «У чому сила та могутність молитви».

Оформлено інформаційний стенд «Великий піст – дорога до Воскресіння» та прикрашено писанкове дерево. Підготовлено радіопередачу про 3 добрі діла християнина.

А на завершення плідного Тижня духовності, у п’ятницю,  о. А.Дутчак відправив у школі хресну дорогу для учнів та працівників. Священик залучив учнів-старшокласників для читання 14 стацій.

Сподіваємось, усі проведені заходи сприятимуть тому, аби  діти й дорослі жили в любові, гармонії один з одним і з Богом.