Заходи з популяризації книги та читання

З 20 по 24 квітня в школі проходив тиждень книги. Під час цього тижня були проведені бібліотечні уроки, вікторини і конкурси. Тиждень книги розпочався з інформаційно-просвітницької хвилинки «23 квітня – Всесвітній день книги і авторського права».

Учні 1 класу познайомилися з бібліотекою і її правилами, розстановкою книг, а також вивчили 10 золотих правил читання. Г.В.Козачок вручила на згадку першокласникам «Пам’ятку читача».

У 2 класі була проведена вікторина «Знавець казок». Учні уважно слухали про літературний жанр – казку і відповідали на запитання про казкових героїв.

Літературна вікторина пройшла у 3 класі під назвою «Подорож в країну Читайлію». Учні згадували сторінки прочитаного підручника для 3 класу «Літературне читання» за редакцією О.Я.Савченка.

В 4 класі відбувся бібліотечний урок «Світ газет і журналів». Діти слухали розповідь про дитячу періодику, розповідали про свої газети і журнали, які вони виписують, складали каталожні картки періодики і створювали титульну сторінку журналу.

Протягом тижня проходив конкурс на найкращу закладку для книги. Всі робили дуже гарні, найкращі з них: в учнів 4 класу О.Семенюк, В.Гуньки, В.Ковальчук, В.Завішенець, учнів 2 класу А.Білоус, О.Білоус, М.Блащука і учня 1 класу О.Безуса. Також була здійснена перевірка стану збереження підручників по класах. Найкраще збережені підручники у 3 і 6 класах.

Під час уроків інформатики учні 9-11 класів створювали буклети «Книга в моєму житті».

Висловлюю щиру подяку за подаровану літературу для бібліотеки наступним учням: Ю.Стець, А.Андрусяк, Л.Багрій, Л.Мигасюк, В.Ковальчук, В.Гунька, О.Грем, А.Біль, А.Венгер.

Бережіть книгу – вона ваш найкращий друг.